SON DAKİKA HABERİ: Fenerbahçe’de tarihi kongre! Süper Kupa ve ligden çekilme için son karar

Fenerbahçe’de tarihi gün geldi çattı. Sarı-lacivertliler bugün gerçekleştireceği olağanüstü genel kurulda Süper Kupa finaline çıkmama, ligden çekilme gibi klritik konularda görüş alışverişinde bulunacak ve Fenerbahçe’nin Türk futbolundaki geleceği bu kongrenin ardından netlik kazanacak.

07:13 02 Nisan 2024

Oyuncular tüm cephelerde mücadele etmek istiyor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yöneticiler, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde takımı ziyaret etti, bugün yapılacak genel kurul öncesinde fikirlerini aldı. Genel kurulda alınması beklenen kararları anlatan Koç, daha sonra Edin Dzeko, Dusan Tadic, Mert Hakan Yandaş ve İrfan Can Kahveci’den düşüncelerini aldı. Oyuncular, tüm cephelerde sonuna kadar mücadele etmek istediklerini iletti.

07:12 02 Nisan 2024

Ceza gelirse TFF’yi FIFA’ya şikayet etme planı

Trabzonspor deplasmanlarına gitmeme, ligden çekilme gibi ihtimallerin de tartışıldığı son durumda, sarı-lacivertli yönetim, Trabzonspor maçı için ceza gelirse, TFF’yi FIFA’ya şikayet etmeyi planlıyor.

07:11 02 Nisan 2024

Ali Koç camianın nabzını yokladı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, genel kurul öncesinde camianın nabzını yoklayıp, alınacak kararlarla ilgili etraflıca bir çalışma içinde bulunduğu ifade edildi. Sarı-lacivertlilerin ilk düşünebileceği aksiyonun, 7 Nisan’daki Süper Kupa maçına çıkmamak olabileceği ileri sürüldü.

07:09 02 Nisan 2024

Kongre saat 17.00’de başlayacak

Şükrü Saracoğlu Stadı’nda gerçekleştirilecek toplantı saat 17.00’de başlayacak. Olağanüstü genel kurulun 20 binin üzerinde katılım beklenirken, salt çoğunluğun sağlanamaması durumunda toplantı 9 Nisan’a kalacak. Sarı-lacivertlilerin tartışacakları konularla ilgili alacağı kararlar futbol kamuoyunu da doğrudan etkileyecek.

Canlı Anlatım Özeti

  • Oyuncular tüm cephelerde mücadele etmek istiyor
  • Ceza gelirse TFF’yi FIFA’ya şikayet etme planı
  • Ali Koç camianın nabzını yokladı
  • Kongre saat 17.00’de başlayacak

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x